Volnočasové aktivity školy

I mimo učební hodiny si u nás žáci (a také rodiče) mohou užít spoustu zábavy, sportu, tvoření, hudby, tance a spoustu dalších volnočasových aktivit. Podívejte se na seznam našich odpoledních zájmových činností.

Odpolední zájmová činnost - školní rok 2016/2017
Organizátor

Kroužek

Den

Čas

Kontakt

Císařová
Deskové hry 5.+6. ročník
pondělí 14:00-15:30 736 168 453
Simandlová Čtenářský kroužek 2. ročník pondělí 12:45-14:15 257 181 847
Strouhalová Anglický jazyk 1. ročník pondělí 12:45-13:30 257 211 334
Knotek Anglický jazyk 2.  ročník pondělí 15:00-15:45 776 600 353
Kroužky Flétna pondělí 15:00-15:45 224 250 498
TIB, z.s Programování v Baltíkovi pondělí 15:00-16:00 603 195 233
Tučková Sportovní přípravka Dráčci pondělí 15:00-17:00 777 493 123
Svoboda BA Sparta - basketbal pondělí 13:30-15:00
Vomáčka Taekwon-do pondělí 17:30-18:30 603 267 205
Nováková Keramika I
pondělí 13:30-15:00 603 182 266
Nováková Keramika II pondělí 15:00-16:30 603 182 266
Holubová Plavecká škola Weberova pondělí 15:30-18:30 607 975 835
Villa The Villa - anglická družina (dle zájmu) pondělí 13:00-14:00 775 385 785
Judo club Kidsport Judo úterý 13:30-15:00 607 257 867
Simandlová Čtenářský kroužek 2. ročník úterý 13:45-15:15 257 181 847
Ludus Magnus Gymnastika úterý 15:00-16:00 724 800 309
Michálková BŠ Tygři Praha úterý 15:20-16:30 776 232 227
Nováková Keramika MŠ úterý 13:30-15:00 603 182 266
Holubová Plavecká škola Weberova úterý 17:00-20:00 607 975 835
Villa The Villa - anglická družina (dle zájmu) úterý 13:00-14:00 775 385 785
Zenáhlík Florbal 5.-7. třída středa 14:00-15:30 732 131 488
Kepič Florbal 3.-4. třída středa 13:30-14:30
Kepič Volejbal 6.-9. třída středa 14:30-15:30
Nushart Sportovní akademie středa 16:00-17:00 777 246 421
Poláková Kutil junior středa 15:00-15:45 602 258 820
Zárybnická Keramika mladší středa 13:30-15:00 257 211 334
Věda nás baví středa 16:00-17:00
Šindlářová Dramatický sbor 3.-5.  ročník středa 14:00-15:00 257 181 832
Kroužky Vědecké pokusy středa 15:00-15:45 224 250 498
Kroužky Elektrohry středa 16:00-16:45 224 250 498
Brick 4 Kidz středa 15:00-15:45
Škrétová Dramatický kroužek středa 14:00-15:30
Villa The Villa - anglická družina (dle zájmu) středa 14:00-15:00 775 385 785
Holubová Plavání čtvrtek 13:40-15:10 257 211 334
Kroužky S výtvarkou kolem světa čtvrtek 16:00-17:00 224 250 498
Villa The Villa - anglická družina (obsazeno) čtvrtek 13:00-14:00 775 385 785
Tučková Sportovní přípravka Dráčci
čtvrtek 15:30-16:45 777 493 123
Zárybnická Keramika starší čtvrtek 13:30-15:00 257 211 334
Michálková BŠ Tygři Praha čtvrtek 13:30-15:00 776 232 227
Hýbeme dětmi Taneční kroužek
čtvrtek 13:30-15:30 736 686 131
Poláková Gymnastika čtvrtek 18:00-20:00 weblu@volny.cz
Holubová Plavecká škola Weberova čtvrtek 15:30-18:30 607 975 835
Zenáhlík Plavecké sporty pátek 06:55-07:40 732 131 488
Müllerová BA Sparta - basketbal pátek 13:30-15:00 604 345 455
Holubová Plavecká škola Weberova pátek 15:00-17:15 607 975 835
Villa The Villa - anglická družina (dle zájmu) pátek 775 385 785

Termín zahájení činnosti i minimální počet přihlášených dětí potřebný pro otevření kroužku
konzultujte přímo s patřičnou kontaktní osobou.

X