Volnočasové aktivity školy

I mimo učební hodiny si u nás žáci (a také rodiče) mohou užít spoustu zábavy, sportu, tvoření, hudby, tance a spoustu dalších volnočasových aktivit. Podívejte se na seznam našich odpoledních zájmových činností.

Nabídka kroužků pro nový školní rok

 

 

 

 

Strouhalová

Anglický jazyk 1. ročník

pondělí

15:00-15:45

Knotek

Anglický jazyk 2.  ročník

pondělí

15:00-15:45

Kroužky

Flétna - začátečníci

pondělí

15:00-16:00

TIB, z.s

Programování v Baltíkovi začátečníci

pondělí

15:00-16:00

TIB, z.s

Programování v Baltíkovi pokročilí

pondělí

16:00-17:00

Trojovská

Výtvarka jinak – kroužek ŠD

pondělí

15:00-17:00

Tučková

Sportovní přípravka Dráčci

pondělí

15:00-17:00

Vomáčka

Taekwon-do

pondělí

17:00-19:00

Nováková

Keramika I - obsazeno

pondělí

13:30-15:00

Nováková

Keramika II - obsazeno

pondělí

15:00-16:30

Müllerová

BA Sparta Praha - basketbal

pondělí

15:00-16:30

Holubová

Plavecká škola Weberova

pondělí

15:30-18:30

Judo Academy

Judo pro děti

úterý

13:30-15:00

Simandl

Extrémní překážkové běhy

úterý

16:30-17:30

Tomanová

Anglický jazyk 3. ročník

úterý

14:00-15:00

Ludus Magnus

Gymnastika

úterý

15:00-16:00

Nováková

Keramika MŠ - obsazeno

úterý

13:30-15:00

Holubová

Plavecká škola Weberova

úterý

17:00-20:00

Omniveda

Věda nás baví

úterý

16:00-17:00

Poláková

Kutil junior

úterý

15:00-15:45

Zárybnická

Keramika

středa

13:30-15:00

Šindlářová

Dramatický sbor 2. - 5. ročník

středa

14:00-15:00

Kostky pro děti

Brick 4 Kidz

středa

15:00-15:50

Kroužky

Zálesák

středa

15:00-16:00

Škrétová

Dramatický kroužek 6. - 9. ročník

středa

14:30-16:00

Holubová

Plavání

čtvrtek

14:30-15:30

Kroužky

S výtvarkou kolem světa

čtvrtek

15:00-16:00

Tomanová

Anglický jazyk 4. ročník

čtvrtek

14:00-15:00

Tučková

Sportovní přípravka Dráčci

čtvrtek

15:30-16:45

Michálková

Basketbalová škola Tygři Praha

čtvrtek

13:30-15:15

Simandl

Extrémní překážkové běhy

úterý

16:30-17:30

Hýbeme dětmi

Taneční kroužek

čtvrtek

13:30-15:30

Poláková

Gymnastika

čtvrtek

18:30-19:30

Holubová

Plavecká škola Weberova

čtvrtek

16:00-19:00

Minaříková

Grafomotorika

čtvrtek

13:00 -14:00

Zenáhlík

Plavecké sporty

pátek

06:55-07:40

Müllerová

BA Sparta - basketbal

pátek

13:30-15:00

Holubová

Plavecká škola Weberova

pátek

15:00-18:00

Termín zahájení činnosti i minimální počet přihlášených dětí potřebný pro otevření kroužku
konzultujte přímo s patřičnou kontaktní osobou.