Základní škola > ERASMUS + > KA 1 - Výjezdy učitelů > Malta 2023

Účastník: Mgr. Stephanie Fikarová
Termín: 17. 4. 2023 – 21. 4. 2023
Místo a pracoviště / organizace: Executive training institute (ETI) Malta

Mobilita, které jsem se zúčastnila, byla formou metodologického kurzu na Maltě s názvem Brush Up Your Teaching Skills.Language Teaching Methodology Refresher Course, který byl zaměřen především na metodologii anglického jazyka. Kurzem nás provedla zkušená lektorka s dlouholetou praxí ve školství. Zaměřili jsme se na aktivity, které mohou být použity při procvičování veškerých jazykových dovedností (psaní, čtení, mluvení, gramatika, slovní zásoba). Tento kurz byl velice inspirativní a nabitý množstvím aktivit, které jsme si mohli vyzkoušet z pozice žáka.

Kurz byl velice přínosný pro pedagogickou praxi a ihned několik aktivit jsem vyzkoušela při vlastních hodinách. Kromě obsahu kurzu je skvělé, že pedagogové z celého světa mají možnost se setkávat s jinými pedagogy a tím se společně zdokonalovat ve svou pedagogickou praxi.

Kurz proběhl naprosto hladce a dle mých představ.