Základní škola > O škole > Školní sportoviště

Školní sportoviště ZŠ Weberova

V dnešní době, kdy děti tráví stále více volného času na počítači a s mobilním telefonem, je více než jindy důležité vést je k pohybu a ke sportu a k pohybu. A nám se to daří. Máme to štěstí, že v naší škole je několik sportovišť, které využíváme jak pro školní hodiny sportu a plavání, tak i pro volnočasové aktivity.

Venkovní sportoviště

V areálu školy je velké sportiviště pro školní děti, i malé parkové sportoviště pro naše předškoláky. Hodiny tělocviku naše žáky baví a na školní sportoviště se vrací i po vyučování v rámci mimoškolních sportovních aktivit.

Sportovní hřiště

Vnitřní sportovní haly

V budově školy se nacházejí dvě sportovní haly – malá a velká. Děti si tak mohou užít celou řadu sportů od těch klasických až po ty, které v dnešní době baví děti nejvíce, například florbal, tanec či taekwon-do.

Sportoviště tělocvična

Školní bazén

Nejoblíbenějším sportovištěm našich záků je náš školní bazén. Plaveme se školáky i předškoláky, hrajeme různé vodní hry, vyučujeme plavání. A to jak v rámci vyučovacích hodin plavání, tak i v různých mimoškolních aktivitách.

Sportoviště bazén

Chcete o našem bazénu vědět více? ZDE můžete najít více informací.

Máte zájem o pronájem sportovišť či bazénu? Klikněte ZDE