Základní škola > ERASMUS + > KA 2 - Partnerství mezi školami > Česko - Praha

Česko - Praha

Velkou výzvou pro nás bylo setkání v Praze ve dnech 27. – 30. 3. 2023, během kterého jsme přivítali 40 návštěvníků z partnerských škol (30 žáků a 10 doprovázejících učitelů) a připravili pro ně program odpovídající environmentálním cílům projektu. Nechyběla návštěva plzeňské Techmanie s programem o obnovitelných zdrojích, workshop v bezobalovém obchodě, venkovní aktivita ve spolupráci s Ekocentrem Koniklec spojená s exkurzí v DND na Národní třídě, různé socializační a tvořivé aktivity na naší škole (rytí do dřeva, sázení stromu, šití) nebo zábava v bazénu. Šlo o první mezinárodní akci takového rozsahu pořádanou naší školou a jsme velmi rádi, že se po všech stránkách vydařila.