Základní škola > Mateřská škola > Pro rodiče > Zahájení školního roku 2022/2023

Zahájení školního roku 2022/2023

Vážení rodiče,

rády bychom Vás touto cestou přivítaly v novém školním roce 2022/2023 kdy provoz naší MŠ bude zahájen ve čtvrtek 1. 9. 2022.

Provoz MŠ je plánovaný v čase 6:30 - 17:30. DŮLEŽITÉ je, že PŘÍCHOD do MŠ by měl být v 8.00, nejdéle však v 8.15, kdy už mají být děti ve třídě. Pozdními příchody je narušen chod MŠ, prosím, respektujte to. Odchody z MŠ lze dohodnout individuálně s třídními učitelkami. Doporučujeme, hlavně u nových dětí, brát ohled na adaptační období, které může trvat až tři měsíce. Přizpůsobte, prosím, tedy docházku plně potřebám svých dětí.

Omluvy dětí nahlaste vždy do 8.00 prostřednictvím telefonního čísla 257 216 207, nebo e-mailu skolka@zsweberova.cz. Jídlo odhlašujte paní hospodářce (ne nám) na telefonní číslo 257 210 686, nebo na e-mail jidelna@zsweberova. V případě jakýchkoliv intolerancí či alergií komunikujte s paní hospodářkou a třídními učitelkami.

Prosíme Vás, dejte svým dětem do školky tyto věci. Ulehčí to práci nám i Vám. Sledujte předpovědi počasí a přizpůsobte tomu i oblečení. Ať mají děti VŠECHNY VĚCI PODEPSANÉ (alespoň iniciály). Přizpůsobte zároveň volbu oblečení schopnostem svých dětí – např. nejlépe kalhoty v pase na gumu, boty na suchý zip, NE šněrovací.

• Bačkory
  • Holínky
  • Teplá bunda
  • Pláštěnka
  • Rukavice
  • Čepice / kšiltovka
  • !!!Náhradní spodní prádlo!!!
  • Náhradní tepláky a tričko, mikina
  • Vlhčené ubrousky – SPLACHOVATELNÉ
  • Kapesníky – TAHACÍ
  • Balík kancelářského papíru
  • Lahvička na pití – raději vodu, každý den mýt
  • Náhradní gumičky a sponky pro holčičky
  • Hřeben
  • Rouška
  • Pyžamo
  • Opalovací krém

Výše úplaty za předškolní vzdělávání pro rok 2022/2023 je stanovena na 950,-. Školkovné neplatí děti předškolní, ani děti s odkladem školní docházky. Zasílejte je na číslo účtu: 060011-0130882339/0800 a zpráva pro příjemce je: jméno a příjmení dítěte, měsíc platby – první dva měsíce (1 900,-) zašlete NEJPOZDĚJI do 30. 9. 2022. Uvádějte VARIABILNÍ SYMBOL PLATBY 2122, děkujeme. Upozorňujeme, že úplata za předškolní vzdělávání má být hrazena VŽDY měsíc dopředu, aby bylo možné v červnu vše účetně zkontrolovat a uzavřít, děkujeme za spolupráci. Není problém uhradit úplatu za celý školní rok najednou.

V naší MŠ vybíráme rodičovský příspěvek, o který se stará Unie rodičů a ze kterého platíme veškeré akce pro děti. Pololetní příspěvek je ve výši 850,- a zasílejte ho na číslo účtu: 2700883149/2010 a zpráva pro příjemce je: jméno a příjmení dítěte, oddělení. Zasílejte prosím nejpozději do 30. 9. 2022.

Pro předškolní děti bude v tomto školním roce připravena také výuka plavání, všechny informace se dozvíte na třídních schůzkách. Pro tento školní rok jsou k dispozici také kroužky: Sparťanská fotbalová školička – přihlášení na jejich webových stránkách, Keramika – přihlášení v průběhu září na nástěnkách a Plavání – přihlášení: Plavecká škola Weberova. V případě dalších nových náborů do kroužků budete informováni na nástěnce u vchodových dveří. Zde je možné se přihlásit na kroužek Sparťanská fotbalová školička.

Prozatím jsou zrušeny všechny restrikce a nařízení, které se týkají onemocnění Covidu-19. Avšak pokud se situace během školního roku změní, prosíme o respektování toho, že se budeme muset řídit dle pokynů MŠMT – hygienické a bezpečnostní požadavky, případně omezení školních akcí.

Informaci o tom, do jakého oddělení nastupuje Vaše dítě, jste obdrželi mailem stejně jako informace o termínu třídních schůzek. Účast je povinná. Počítejte s délkou trvání max 1h.

Budeme se na Vás těšit.

Tým MŠ Weberova